Gróf Tisza István Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály

Kórház Klinika
Üdvözöljük Facebook oldalunkon! http://www.berettyoszuleszet.hu info@berettyoszuleszet.hu
Elkötelezettek vagyunk a magas színvonalú, etikus és betegközpontú gyógyítás felé. Valljuk és gyakoroljuk a családközpontú szülészeti ellátás elveit, minden dolgozónk elkötelezett híve az anyatejes táplálásnak. Munkánk legfontosabb fokmérőjének az elégedett pácienst tartjuk. Osztályunk 25 felnőtt és 12 újszülött ágyon működik, munkaidőben két járóbeteg rendelés fogadja a nőket. 25 szakdolgozó és 5 orvos látja el az évi több mint 2300 fekvő és kb. 18000 járóbeteget. Korszerű diagnosztikus háttér, megújuló műtő és kényelmes szülőszoba segíti munkánkat.

Gróf Tisza István Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály elérhetősége

Cím: Orbán Balázs tér 1., Berettyóújfalu, Hungary, 4100

Gróf Tisza István Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály nyitvatartás

• Csütörtök Mindig nyitva Nyitva