MPE Hajnalcsillag Szenvedélybetegek Rehabilitációs Otthona

Kórház Támogató/rehabilitációs intézmény
Szenvedélybeteg nők rehabilitációja.
Intézményünk 18-60 év közötti, szenvedélybeteg hölgyeknek nyújt segítséget, akik keresik a kiutat szenvedélyük poklából. Amennyiben elhatározásra jutott abban, hogy fel szeretné számolni eddigi életvitelét és a józanság útjára kíván lépni, szívesen állunk a rendelkezésére az általunk nyújtott lehetőségekkel. Célunk, hogy hozzásegítsük klienseinket szerfogyasztó életmódjukból való gondolkodás- és viselkedésváltozásukhoz. Ehhez a változáshoz és a szermentes élet megtapasztalásához biztonságos, elfogadó, szeretetteljes közeget jelenthetünk. Intézményünk specialitása rámutatni arra, Aki által célt nyerhet és gyökeresen megváltozhat életünk. Hisszük, hogy Jézus Krisztus szabadítóként újjáteremt és megváltoztat, Isten által nyert új identitásunk a kulcsa a szabad életnek. Terápiás közösségünk mottója: "Te fontos vagy számomra. Hiszem, hogy képes vagy megváltozni, és kész vagyok ezt visszajelzésemmel elősegíteni. Tisztában vagyok azzal, hogy Te sokkal több vagy, mint amennyit én látok belőled."

MPE Hajnalcsillag Szenvedélybetegek Rehabilitációs Otthona elérhetősége

Cím: Vörösmarty utca 17-19., Dunaharaszti, Hungary, 2330

MPE Hajnalcsillag Szenvedélybetegek Rehabilitációs Otthona nyitvatartás

• Csütörtök Mindig nyitva