Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet

Klinika
Semmelweis University, Faculty of Dentistry, Department of Community Dentistry http://semmelweis-egyetem.hu/fszoi/
Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet a kar legnagyobb létszámú és alapterületű intézete. Az Intézetben 44 orvos (szakorvos és szakorvosjelölt) 60 fogászati szakasszisztens illetve klinikai fogászati higiénikus dolgozik. Az épületben 30 fogászati kezelőegységen folyik a betegellátás munkanapokon reggel nyolc órától este nyolc óráig. Este nyolctól reggel nyolc óráig, valamint a munkaszüneti napokon fogászati sürgősségi ellátás folyik. Részt vesz az alapoktatási, szakorvosképzési és szakorvos továbbképzési feladatokban. Osztálystruktúrája a közösségi fogászat (community dentistry) kívánalmai szerint kerül kialakításra.

Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet elérhetősége

Cím: Szentkirályi u. 40., Budapest, Hungary, 1088

Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet nyitvatartás

• Csütörtök Mindig nyitva